RU | EN      
           
Laipni lūdzam!
 
Jāpamēģina!
 
Piedāvājums profesionāļiem.
Fotomodeļu aģentūra “Portfolio” strādā kā ar profesionāliem modeļiem, tā arī ar iesācējiem. Mēs pastāvīgi esam jaunu seju meklējumos, lai atlasītu labākos no labākajiem. Mūsu aģentūra uztur pastāvīgo kontaktu ar dažādiem speciālistiem reklāmas jomā, pazīstamiem fotogrāfiem, dažādiem žurnāliem, moderniem apģērbu dizaineriem, stilistiem, vizāžistiem un citiem profesionāļiem kā Latvijā, tā arī ārzemēs.
 
Mēs ielūdzam jūs pierakstīties uz bezmaksas fotosesiju!
Atnākot uz fotomodeļu aģentūru “Portfolio”, jūs iegūsiet reālu iespēju savā karjeras izaugsmē. Mēs palīdzēsim jums veikt pirmo soli reklāmas, mākslas un modes pasaulē un bezmaksas izveidosim jums fotoproves, kā arī izvietosim jūsu portfolio uz sava saita. Profesionāļi, kuri atrodas jaunu seju meklējumos un pastāvīgi izskata mūsu jaunus piedāvājumus, var izvēlēties tieši jūs! Tad jūs saņemsiet ielūgumu un tiksiet aicināts uz fotosesiju studijā vai citam darbam.
tālāk >>>

 

Visa reklāmas un modes pasaule ir jaunu modeļu meklējumos priekš dažādiem projektiem. Mūsu fotomodeļu aģentūra “Portfolio” plaši meklēs jaunas sejas un piedāvās tās Jums tālākajam darbam. Mūsu atšķirība ir tajā, ka, pirmkārt, mēs piedāvāsim jums tā saucamās “tīras” sejas, kuras netika pakļautas fotogrāfu, stilistu un vizāžistu darbam un, paskatoties uz kurām, jūs paši varēsiet noteikt, kā izskatīsies šie modeļi uz fotosesijas jūsu studijā.
Pastāvīgi pārskatiet mūsu saitu, un, agri vai vēlu, Jums obligāti kāds iepatiksies jūsu projektu īstenošanai!

Jaunumi
Uzmanībai tie, kas meklē darbu
Uzmanībai tie, kas meklē darbu. Solīdai firmai ir pieprasāms sekretārs-referents. Darba pieredze labdienojas. Krievu, latviešu un angļu valodu zināšana ir obligāta. Atsūtīt CV uz info@portfolio.lv
Iet saita atjaunināšana!
Tuvos laiks saitu gaida atjaunināšanas.Uzmaniet reklāmu !!!
Mums aizpildīta 10 000 anketa!!!
2016.gada 28. janvārī musu saita www portfolio.lv ir aizpīldīta 10 000. anketa.Jubileja anketu atsūtīja Irina no Rīgas,viņa piedzima 1996. gada 29.augustā.Interesanti tas, ka pēc dažām minūtēm atnāca anketa ar numuru 10 001,kuru aizpildija māsa Marina.Dvīņī ir absolūti līdzīgi viens uz otru,mācās Latvijas universitātē.Gaidam viņas uz fotosessiju.Apsveicam visus,kas bija ar mums ši gadi.Visus 10 000 pašas skaistākās jaunavas,puiši un bērni.Veiksmes visiem!!!
Piedāvājam fotgrāmatas.
Augstas kvalitātes Fotogrāmatas profesionālas fotogrāfijas īstiem cienītājiem. Lielisks veids noformēt kāzu vai iemīļoto fotogrāfijas. Labākie materiāli, kvalitatīvs izpildījuma līmenis, triju veidu profesionāls fotopapīrs, augstas izšķirtspējas druka.Ir iespēja izvēlēties krāsas , vāka un fotogrāmatas kastītes tekstūras . Standarta grāmatas variantā ir līdz 38 lapaspusēm. Izmērs 30 uz 30 centimetriem. Mēs paši noformēsim Jūsu grāmatas izskatu un sagrupēsim fotogrāfijas tādējādi, lai tās radītu vislabāko iespaidu!
Fotogrāmatas vērtība: 400 Eiro, cenā iekļauts darbs, eleganta kastīte, piegāde, kā arī fotografēšana un fotogrāfiju apstrāde.
Mēs tāpat esam atvērti sadarbībai ar fotogrāfiem, kuri tāpat grib radīt fotogrāmatas saviem klientam.
Piedāvājam interesantu darbu.
Aģentūrai ir iespēja palīdzēt atrast interesantu, labi apmaksātu, ar elastīgu darba laika darbu, ko var apvienot ar studijām un savu privāto dzīvi, brīvo laiku. Darbs ir starptautiskā uzņēmuma Rīgas pilsētas centrā. Ir iekļautas visas sociālās garantijas. Ir iekļauta arī apmācība. Neierobežotas iespējas karjeras izaugsmei. Daudz īpašu privilēģiju.
Interesentiem lūgums zvanīt 29263075
Foto ar mājas dzivniekiem
Vai Jums ir iemīļotais kaķis? Suns? Vai varbūt pūkains trusis? Un Jūs labprāt vēlētos foto sesiju saviem mīluļiem? Mēs varam Jums palīdzēt to izdarīt. Mēs piedāvājam foto sesiju ar Jūsu iemīļotajiem mājdzīvniekiem, un Jums par piemiņu atstāt ne vien fotogrāfijas, bet arī neaizmirstamu pieredzi!
Vēsturiskais stils
Mēs Jums palīdzēsim sajust vēstures elpu. Vēlaties iejusties Napoleona tēlā, vai varbūt būt karaliene, vai varbūt.. ?
Mēs to varam izdarīt kopā! Uzsāciet savu fantāzijas lidojumu!
Foto „retro” stilā
Ar mūsu stilista palīdzību Jūs varat doties neaizmirstamā ceļojumā uz ne tik seno pagātni, un justies kā 20-to gadu varonis, vai varbūt labprātāk ceļotu uz 40-tajiem gadiem? To visu, pēc Jūsu vēlmēm, realizēt palīdzēs mūsu ekspertu komanda!
Ģimenes foto
Jums ir iespēja iemūžināt jūsu dzīves skaistākos mirkļus!
"Portfolio" foto studija
Foto modeļu aģentūra Portfolio ver vaļā savu foto studiju un tagad piedāvā pierakstīties ne tikai uz foto provem, bet arī uz fotosesiju ar profesionālo gaismu un aparatūru. Lai iegūtu vairāk informācijas, zvaniet mums - 67356425 un rakstiet: info@portfolio.lv
Kontakti
 
Meklēšana
 
Parakstīšanās

Adrese:
Mēbeļu salons „Lex Interior”, Rīga, Krasta 89 - 309
Mob. tālr.:
+ 371 29503080
E-mail:
info@portfolio.lv

 
ID:
meklēt
 
Parakstieties uz mūsu jauno modeļu ankešu izsūtīšanu pa e-pastu.
Jūsu e-pasts:
Parakstīties
* Jūsu e-pasta adrese nekādā gadījumā netiks nodota trešajām personām

meitenes | vīrieši | bērni | modeļiem | par mums | kontakti


Top.LV
portfolio © 2004 developed by WEBEXPRESS